Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc při výběru

zdravíčko pařmeni, odbornící a obyčejní smrtelníci

Nemůžu se rozhodnout, který notebook si vybrat. Jedná se o běžné studentské použití (filmy, práce do školy, hudba, hry-více). Dám tu 3 možnosti, stačí, když mi každý napíše číslo, popřípadně poznámku který je dostačující a optimální. Pod každý píšu PLUS, proč se mi líbí a jestli na tom mám trvat( rozlišení a SSHD hlavně)

1- acer-aspire-e15-midnight-...
+ SSHD, 1920x1080

2- lenovo-ideapad-z510-dark-...
+SSHD, nejlevnější

3- toshiba-satellite-l50-a-1...
+Intel Core i7 4700QM, 4 jádro
- disk

Díky moc

Sem jste asi nechtěli
error 404
Je nám líto, ale požadovaná stránka nebyla nalezena.
Ujistěte se, že jste neudělali chybu v URL adrese.

Proc je SSHD nejaka vyhoda?

Do 20.000,- notebook na hry neudelas.

Nejlepsi na rychlost je SSD, k tomu si na vetsi data a zalohy budes pres rychle USB3 pripojovat externi disk.

Dobra moznost je i HDD s 7200ot.

No a pak jsou zoufalci, kteri si v notasu nechaji disk HDD s 5400ot. a to je pak samozrejme lepsi mit ten disk SSHD, coz je obvykle 5400 ot. HDD + 8GB cache pamet typu SSD.