Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ASUS K55V problém po instalaci win7

Zdravím všechny,
Přeinstaloval jsem noťas asus k55vm na Win7. Instalace proběhla v pořádku, nicméně win7 nenaběhnou. V biosu je nastaveno bootování na hdd. Na googlu jsem hledal, ale nic nenašel. Napadlo mě, že by byla vadná základní deska, ale to by asi instalace zřejmě neproběhla.Pokud se s tím někdo setkal a mohl by my pomoci, budu rád.

"Přeinstaloval jsem ... na Win7" Aky OS tam bol pred tym?
Ako si preinstaloval? S formatom disku, alebo opravna instalacia?
Ake instalacne medium si pouzil? OEM verzia z inej znacky notebooku nemusi fungovat.
"nicméně win7 nenaběhnou" Kam sa az dostanes pri starte (kde a cim to skonci)?

Před instalací tam byli Win7 64. Instaloval jsem nový Win7 64 z důvodu zavirování NTB. HDD jsem formátoval a jak jsem již psal, instalace proběhla v pořádku, ale po restartu nechtějí Win7 nabootovat. Do biosu se dostanu a HDD tam vidím. Win7 jsem použil ty co byli u NTB