Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr webhostingu - Savana, Onebit, Station?

Zdravím, končí mi předplacený hosting a hledám, kam bych přesunul web. Do užšího výběru jsem si vybral tyto tři hostingy: Savana, Onebit, Station. Máte někdo s některým z nich zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou? Případně doporučíte jiný kvalitní hosting?

Požadavky:
cca 500MB
cena 50-80,- Kč/měs.
PHP 4/5, MySQL (ideálně víc DB, resp. neomezeně)
neomezený traffic
podpora htaccess (mod_rewrite)
vytváření subdomén (libovolného řádu)
Samozřejmě e-maily, FTP přístupy, web rozhraní, statistiky a další běžné věci.
Pokud možno co nejlepší spolehlivost (+rychlost) a ochotná technická podpora.

index.php (tarif SAVANA 500)
www.onebit.cz (tarif WEB-OPTIM)
webhosting (tarif bus.station)

Díky za případnou pomoc v rozhodování.

Takže už jsem zákazníkem Onebit. Registrace hostingu i převod domény proběhl hladce, během několika hodin.

Praktické zkušenosti za tak krátkou dobu zatím žádné nemám. Prostě vše funguje jak má, klientská sekce je super, možnosti nastavení také. Takže plná spokojenost.

nejake zmeny od unora ohledne zkusenosti s OneBit?

taky by me zajimalo (sem novacek nezlobte se za trapny dotaz) kjdyz pisou trafic 1gb/mesic tak to mysli moje nahravani a stahovani trebas pres FTP? a co potom kdyz pretahnu? zpomaleni?

Na Onebitu mám "vedlejší" web, který nesleduju tak důkladně. Ale když jsem ze začátku něco řešil se zákaznickou podporou Onebitu, bylo to vyřízeno k mé spokojenosti. Odezva serveru je taky rychlá, nabídka funkcí mi vyhovuje, takže spokojenost. Zvažuju k nim přesun i webu, který mám u Českého hostingu, kvůli podpoře .htaccess a vytváření subdomén nižších řádů.

Traffic 1GB jsem nikdy nepřekročil, takže nevím, ce se stane pak. Zeptej se u nich na technické podpoře, jistě rádi objasní. A zrovna si je "oťukneš"...