Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podivná věc na displeji Samsungu

Dobrý den,

před cca týdnem se mi na Galaxy S4 objevilá malá čárka, vůbec jsem netušil, kde se tam vzala. Displej fungoval a funguje do teď i na místě problému, ale je mi záhadou, oč se jedná.
Druhý den se zvětšila, za pár dní znova. Teď se pár dní nehejbe, ale mám strach, že zase začne metastázovat :-D

Nejedná se o prasklinu, ani o škrábanec. Přikládám obrázek, budu rád za každou radu! Díky

img6906.jpg

Z teto fotky tezko urcit, vidim to na nejaky fail digitizeru, neco snad zpusobene tlakem na onu cast. Nevim, ale digitizer je prece lepen po okrajich displeje, na vadu lepidla ci odlupovani bych to nevidel, ale i dost mozne ze tam je "nejaka" tekutina. Mozna bych to videl i na nezvyklou prasklinu displeje, po jakem zasahu se to tam objevilo?

Telefon mi zatim nespadl, a to ho mám přesně rok. Jednou jsem ho vytáhnul z kapsy a byla tam tahle čárka. Jediné, co mě napadá, je ta voda, možná tam natekla dešťová kapka, když jsem ho vytáhnul během deště. Ale přijde mi to divný, dávám si na to bacha.

Takhle to vypada, kdyz se pri vymene po zahrati oddeluje sklo od LCD. Mohlo by to byt i vnitrnim pnutim nebo vsaknutim kapky nejakeho rozpoustedla. V tom ti ryze nepomuze. Osobne bych to reklamoval. Nemackat, nepokouset se o opravu.
Edit: mozna by stacilo nahrat roh fenem a opatrne na sklo od stredu ke kraji mackat, ale nejspis ti tam zbydou bublinky