Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win7

Ahoj :-), pořídil jsem si nový notebook od firmy Asus bez OS. Chtěl jsem nainstalovat Windows 7, a tak jsem si ho "sehnal" a stáhl program "Windows 7 usb/dvd download tool" postupoval podle tohoto návodu: http://pctuning.tyden.cz/software/ladeni-windows/2 9181-uz-nemate-optiku-navod-na-instalaci-windows-z -usb-disku?start=2 Nyní tedy mám na flešce Windows 7 připraven k instalaci na notebook. Vložím flešku do USB, zapnu notebook, stisknu F2 a dostanu se do BIOSu, v kategorii BOOT si jako Boot Option 1 navolím flešku. Uložím změny a notebook se opět zapíná, stisku Esc, otevře se Boot Menu, kde zvolím flešku. Objeví se černá obrazovka s nápisem: Missing OS, reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and pres a key. Zkusil jsem instalaci Win7 vypálit na DVD, ale chyba je stejná.
Může mi někdo prosím pěkně poradit, co dělám špatně? Už mě nic nenapadá a proto se obracím na vás - odborníky.

Jestli je to co si "sehnal" v poradku?

Zkus sehnat neco jinyho, na netu se daji stahnout neupravene iso obrazy Windows 7, pohledej.

Jinak ale nove notebooky od Asusu nepodporuji Windows 7 a ovladace pro notebook jsou k dispozici jen pro Windows 8.

Windows 7 mám od kamaráda, sám je mám na tomto notebooku. Ale ta poslední věta mě trochu znepokojila. Možná máte pravdu. Na Alze, je až na konci popisu napsáno: "Kompatibilitu se staršími systémy (Windows Vista, Windows 7) si musíte předem ověřit na webu výrobce." Je i přes to nějaká možnost toto obejít a dopřát si Win7?

Koupit si notas od Lenova a myslim i Dell ma porad k novym notasum ovladace pro Windows 7, jak tam pisou, pred koupi je dobre si to pro vybrany model pro jistotu overit na webu vyrobce, ze jsou ovladace k dispozici.
Teoreticky to nejak muze fungovat i bez ovladacu, ale taky nemusi, obcas sem na poradnu zavita nejaky zoufalec, ktery na notas neinstaloval ovladace a divi se, ze mu to pada nebo neco nefunguje.

Inac podla toho

Zkusil jsem instalaci Win7 vypálit na DVD, ale chyba je stejná.

sudim ze mas vadne iso. Windows si chod kupit a prestan kradnut, ked to ani nevies. (P.S. ak mas licencne cislo naspodku notebooku, tak skus najprv recovery. U asus klavesou F9 pocas POST)

P.S. najprv si skontroluj ci vobec su ovladace pre Win7.

Dobrá tedy, "sehnal" jsem Win8 a započal jsem instalaci, ovšem zasekl jsem se u tohoto:
Když se instalace zeptá, kam nainstalovat Windows 8 nabídne mi tyto možnosti:

Disk 0 - Oddíl 1 - 700GB - typ: Systém
Disk 0 - Oddíl 2 - 13GB - typ: Primární

Ani u jedné možnosti nelze kliknout na Další. Chápu to dobře tak, že oddíl 2 (primární) má v sobě nainstalován FreeDOS? Mám naformátovat oba? A kam nainstalovat WIn8?