Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7 nenaběhne

Ahoj, přeinstalovával jsem win 7 na Nb Acer Aspire 5349. Instalace proběhla tak jak má nazval jsem si účet, zvolil heslo atd. pak se ale počítač restartoval a nic, už se jenom restartoval dokola s tím, že se objeví úvodní logo "ACER" a znova restart. Do načítání windows se to ani nedostane. Znovu přeinstalovat jsem to zkoušel asi 5x. Ale je zajímavé, že když jsem PC nabootoval z flasky s programem Hirens Boot a zvolil jsem načíst win z HDD tak se OS normálně načetl. Nějaká rada? Dekuji

obnov MBR (instalacka do opravnej konzoly a bootrec /fixmbr a bootrec /fixboot, a v linuxe skontroluj ze ktory oddiel je aktivny.
A v BIOSe nastav do boot order spravne ten HDD (neUEFI instalacia nastavujes disk a pre UEFI instalaciu nastavujes windows manager)
P.S. a neUEFI instalacia nevie bootovat z GPT tusim. Neviem kto ti tam robil oddiely a jak a ci tam nemas GPT, apod.