Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava herního počítače

Dobrý den,
Chtěl bych si složit vlastní herní počítač zhruba do 25 000 Kč. Nemám se skládáním počítače žádné zkušenosti. Zatím mám doma jen tyto ramky Kingston DDR3 16GB 1600MHz CL10 (2x8GB) HX316C10FK2/16. Proto jsem píšu, abych nevybral špatně ostatní věci, bojím se, aby vše fungovalo správně. Doufám, že mi pomůžete někdo z Vás nějakou sestavu vymyslet. Moc děkuji.

- Tusím ze az na E5 radu nejde Xeon OC kde i7K má trochu nahoru tak jak IGP (coz není podmínkou)
- Ale i7 jak Xeon které jsou určeny spíse k velkym vypočtum, do herního PC, bych spís doporučil CPU typu i5 K posledních GN.
- Vyhodou Xeonu, je také muze fungovat jako 2xCPUs (s kompatibilní základní deskou)
- Tím ale nechci naznačit ze Xeon nebo návrh na sestavu je nevhodny nebo nespravny.