Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava herního počítače do 20 000

Dobrý den, Chtěl bych si složit výkonný herní počítač do 20 000, zatím mám zakoupené tyto ramky Kingston DDR3 16GB 1600MHz CL10 (2x8GB) HX316C10FK2/16, nevím jaké ostatní věci koupit aby pasovali k těmto ramkám, tak prosím někoho aby mi vytvořil výkonnou sestavu počítače bez ramek. Děkuji za pomoc :-)

Dobře, ale bohužel jsem zjistil že si nemužu dovolit dražší počítač než 20 000 ... A pokud nějakou věc vyměnim za levnější bojim se , že ta věc nebude třeba pasovat. Kdyby nebylo těch ramek tak vyberu zrovna sestavený počítač a neřešim. Děkuju