Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ntb Lenovo G505 - píše podivné znaky, otevírá záložky atd...

Ahoj,

muj notebook Lenovo G505 se zbláznil, namátkově začne fungovat jen pár kláves okolo A S D a píše to azbukou nebo něčim podivnym "ĐŁł[ŁĐđłksŁ[ŁĐłđ", znaky nejdou smazat, externí klávesnice to samé. Dále například při kliknutí na odkaz v prohlížeči ho sice načítá, ale zároveň ho otevře v nové záložce. Poslední zábavou je, že při brouzdání na internetu a používání touchpadu jak blázen snižuje a zvyšuje přiblížení, veškeré takové funkce touchpadu jako sou posuvníky atd. jsou vypnuté...

Projel jsem ntb v nouzáku SASem, pouze tracking cookies... AVAST před spuštěním systému nic neobjevil... log z hijackthis ok...

Lenovo G505, W7 HP 32bit (originál)

notebook je sotva půl roku starej...

Děkuji předem všem za rady, nechce se mi do obnovení systému nebo na reinstal...

No zmacknuta ta klavesa na internej klavesnici. Ci to robi len s USB klavesnicou? (nejak mam v tom gulas) - potom by bola zas vadna ta externa klavesnica. Klavesnica by sa mohla dat vypnut v spravci zariadeni Win, ta interna sa bude hlasit ako nejaka PS2, skus ju tam zakazat cez pravy klik, na test (neviem ci to uplne vypne ale snad hej). Ked to nepomoze tak uz asi len vytiahnut kablik klavesnice z dosky, alebo este treba skusit vypnut notebook a vybrat aj baterku aj nabijacku na minutu - ten PS2 controller je totiz v EC ktory je stale napajany (az kym to cele neodpojis od baterky aj nabijacky)

tak pro info:

dnes se ntb vrátil ze servisu s diagnózou vadná základní deska, vadný dotykový panel pod klávesnicí a vadný touchpad, vše vyměněno a snad bude vše ok :-)

díky všem za rady a snahu vyřešit problém bez nutnosti reklamace, i když stejně musel :-)