Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win7 problém

Ahoj,
mám takový problém, reinstaloval jsem win7, nainstaloval pár ovladačů a poté jsem začal konečně házet do PC antiviry, přehrávače apod. Poté jsem restartoval PC ale už nenaběhl a nemůžu se dostat ani do BIOSu. Viz. screeny. Když zmáčknu F1 nebo DEL, PC nereaguje. To samé u druhého screenu kde je "detecting drives", pc dále nereaguje. Mám doma dva hdd se systémy a u každého to dělá to samé. Díky za rady
Změna kategorie, původně: Software (karel)

NVIDIA nForce® 590 SLI™ MCP supports:
* 1 x Ultra DMA 133/100/66/33
* 6 x Serial ATA 3.0Gb/s
* NVIDIA MediaShield™ RAID supports RAID 0, 1, 0+1, 5 and JBOD span cross Serial ATA drives
Silicon Image® 3132 SATA controller supports
* 1 x Internal Serial ATA 3.0Gb/s
* 1 x External Serial ATA 3.0Gb/s port on back I/O (SATA On-the-Go)
* Support RAID 0, 1, and JBOD

zakaž v biosu raid řadič i ten silicon image, jestli to jde.

reinstaloval jsem win7, nainstaloval pár ovladačů

čeho přesně ovladače?

Vyndání té baterky zkusím. To mě taky napadlo ale nevěděl jsem co to udělá. Zkusím a dám zítra vědět, dnes už se k tomu nedostanu.
Vyndání HDD jsem nezkoušel.
Jinak ovladače jsem instaloval na desku (s ní už byl mnohokrát problém, protože s win7 si moc nerozumí, není na ní podpora, je starší) a grafiku.

on najväčší problém je v tom,že tam treba dať všetko,čo si to vyžaduje,nielen niečo z tých ovládačov,ale všetko,čo je potrebné,inak to korektne fungovať nebude,pokial už ovládače pre win7 a Tvoj hardware neexistujú,je pokus o korektnú prevádzku win7 úplne zbytočný...to máš ako s autom s benzínovým motorom,aby išlo,treba do nádrže natankovať typ benzínu,na ktorý je motor stavaný,potom auto naštartuje,nie naliať niečo,nejakú tekutinu do nádrže,ale presne definovaný typ benzínu.....