Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon MyPhone Cube

Dobrý den, před nedávnem jsem si šikovně uvařil telefon v hrci s vodou a chci se vás zeptat jak by jste hodnotily tento telefon MyPhone Cube myphone-cube Zajímal by mě váš názor jest-li se to za ty peníze vyplatí. Předem děkuji za odpovědi a rady.

Za 4,5 tisíce naprosto neznámou značku? Ani omylem. To už radši nějakou známější čínu, když už.

Mimochodem, jak se stane, že si člověk uvaří mobil? Slyšel jsem už o vypraném telefonu, telefonu v záchodě, umyvadle, kaluži, ale ještě o nikom, kdo by si ho uvařil. Byl do měkka?