Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC 15 000

čau hledám Herní PC do 15 000 jestli se takový sežene kompletně postavenej se všim všudy poradí někdo prosím hledam na alze, ale tam se mi ty ceny/výkon moc nezdaj díky za tipy :-)

- Rad bych ti poradil, ale ani s Alza ani s jinym českym nemám zkusenost.
- Na druhou stránku, je lepsí si nechat poskládat PC sestavu, jako víse uvedená od Eess., nez zakoupit celek, ktery muze byt a je nevyvázeny z nekvalitních částí, kde jde bohuzel o 90% jejich sestav.