Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zapnut

Dobry den zapojil som maticnu dosku urcite dobre aj pidy som dobre zapojil ale ked zapnem pc tak sa zapne asi na sekundu a potom sa vypne :( viete mi poradit kds moze byt problem ? Dakujem

Pro zacatek, udej z ceho se tva konfigurace sklada..
- Problem muze byt jakykoliv.
- V prve rade, se podivej na zapojeni RAM, jsou li dobre domacklé, tak jak CPU a alimentace
- Problem muze byt i ve zdroji.
- Zapoj jen CPU, RAM bez HDD a podobne a zkus PC znouvu zapnout. (skontorluj spravné zapojeni POWER/RESET spinacu)