Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk

wZdravim chcem sa opytat nainstaloval som si win xp a tak isto som musel nainstalovat aj ovladacna zvuk realtek. Vsetko som nainstaloval ale zvuk mi nejde bol som aj v ovladacivh paneloch dal som aktualizovat ovladac a tam mi vypisalo ze uz nejde najst novsiu verziu nechapem preco prosim mozte mi nejako pomoct ? dakujem
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

som si stiahol ovladac na zvuk z internetu realtek ac 97 na win xp 32bit. Zacal som to instalovat po instalacii sa restartol pc a potom sa pustil sprievodca hardwerom ktory to mal este doinstalovat zacal a ked skoncil vypisal ze tento hardwer nebuzde pracovat spravne asi nastala nejaka chyba pise ze kod 10 . Neviem to vyriesit .