Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenaběhnou Windows

Ahoj Potřebuju poradit...Chtěl jsem zapnout pc a najednou tam na mě vyletelo toto : Window failed to start... Chceto po mě abych tam dál windows instalation disc a když ho tam dám tak se nic neděje...
Změna předmětu, původně: windows boot manager
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Tedka chci částečně obnovit uloženého v pc ale píše mi to že potřebuju zadat kterou instalaci systému w. Chcu obnovit
"Restartujte pc,vyberte operační systém a potom vyberte natroj obnovení systému" a ja vůbec nevim co dělat