Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oem key windows 8

Dobrý den nyní používám os windows 7 home premium původně tam byl předinstalovaný oem originální windows 8 poznamenal jsem si originální klíč k windows 8. Dočetl jsem se na netu že se musí kromě klíče zazálohovat nějaký slic certifikát, který jsem nezazálohoval. Zajímalo by mě pokud budu chtít nainstalovat windows 8 zpět i když nemám iso soubor. Když stáhnu z netu iso s windows 8 nainstaluji přijme to zadaný originál key který mám poznačený i když nemám zálohu slic certifikátu ? děkuji

Ten kluc by mal ist normalne aktivovat. (t.j. nebude to to iste ako recovery, ale aktivovane cez inet alebo cez telefon).

P.S. a ak si nezrusil recovery oddiel tak mozes normalne obnovit cele original W8 z recovery oddielu spravnou klavesou po zapnuti.

Mám fujitsu lifebook ah512 jak se dá zobrazit skrytý oddíl recovery kde se nachází ? četl jsem kdysi na této poradně že jsou lidi co umí v počítači najít skrytý oddíl recovery poraďte prosím jak se dá najít?
Děkuji moc .

Nemusis ho hladat, zobrazil ti ho napr. aj instalator tych Windows ked si ich instaloval. Ked si ho v tom instalatore zrusil tak uz neexistuje. Ked si ho nezrusil tak si mozes vzdy WIn obnovit na tovarny stav, u fujitsu pomocou F12 po zapnuti.

BTW. ked chces hladat zruseny oddiel tak by si musel asi testdisk z live linuxu apod, a pripadne predtym zrusit aj ten terajsi, to je ale uz nezmysel ptz moze byt uz aj ciastocne prepisany.

ak tam to rekovery je alebo neni je ti uplne k h*ovnu a hladat ho a nebodaj obnovovat je blbost jak brno
stiahni si W8.1 a nahod rovno ten,treba použit inštalačny mrkvosofti kluč a potom ho odstranit,kluč maš v biose a po reštarte sa ti aktivuje sam len čo sa pripojiš na net