Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "litajici obrazovka"

Ahoj mam problém,když jsem zapnul pc,tak mi začalo vsechno všude jakoby lítat ze spodu nahoru a mam na obrazovce takove černé obdelniky a nejde nic vidět anu přečíst netuší někdo co stím prosím ?

a mohl bych prosím vás ještě jednu věc ? Chci obnovit PC jsem v nouzovém modu a píše mi to , že "Jednotka ,nakteré je nainstalován system,je zamknutá,Odemkněte jednotku a zkuste to znovu."Moc netuším co to po mě chce.

a nebo je tam ještě jedna možno Obnovení W. z bodu obnovení uloženého v pc. ale ta mě také háže chybu:"Chcete-li prověst obnovení systému, je třeba zadat,kterou instalaci systemu windows chcete obnovit.Restartujte pc,vyberte operační system a potom vyberte onástroj Obnovení systemu".Třeba budete vědět co tady stím to