Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na jaký oddíl nainstalovat Windows

Ahoj, mám problém a potřeboval bych prosím pomoct. Chci nainstalovat Windows 7 na nový notebook a při kroku: Kam chcete nainstalovat Windows mi to nabídne:
Disk 0 - Oddíl 1 - 700GB - typ: Systém
Disk 0 - Oddíl 2 - 13GB - typ: Primární
V notebooku je FreeDOS. Co mám dělat? Naformátovat nějaký? Smazat a vytvořit nový?

Můžete prozradit důvod, proč jste si nepořídil rovnou notebook s redmondským os?!
Jste zcela přesvědčen, že redmonský os budete vůbec schopen nainstalovat (včetně řádných ovladačů v řádném pořadí), když se ptáte na naprosté základy, které by měl správně vědět uživatel, natož administrátor?!