Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kamera+ herní počítač

Ahoj, potřeboval bych poradit s výběrem kamery a herního počítače. Kamera do 3000 Kč a počítač do 8500 kč. Vůbec nevadí, když budou použité.

Kamera:
Full Hd
Foťák aspoň 12 Mpx

Počítač:
Stolní
Minimálně Intel core I5
Grafiku,která rozjede BF3 na high aspoň na 40 fps. Předem dík

A ja bych chtěl hodinky s vodotryskem,které by se uměli přeměnit na auto které by létalo na duhový pohon. Za 8500 nekoupíš s I 5 a grafikou ktera rozjede bf3 na high pri 40 fps. takova grafika stoji okolo 5 tisic a intel core i 5 za dalsich 5. Mas sve 2 pozadavky a uz si pres limit