Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno aktualizace windows pres LAN ze serveru...jak na to?

zdravim,
potreboval bych nakopnout / poradit..nejak se nemuzu dopidit / najit...jde nejak udelat aby se aktualizace stahovaly na server a z tohoto serveru se automaticky stanice aktualizovaly?
No zrejme to jde, ale poradite mi kde jak se jmenuje program, ci nejake to "udelatko", ktere se o to stara?
Mam k dispozici server 2003, nebo linoxovou masinu na ktere by se aktualizace stahovaly (prednost asi dostane 2003 server) a asi 150pc, ktere jsou hladove po aktualizacich.
a) Tak jak nakonfigurovat server, aby zaplaty stahoval na disk do urciteho adresare a nechal je tam?
b) A hlavne jak nakonfigurovat stanici, aby se "koukala" do tohoto adresare a pokud tam bude nova zaplata / aktualizace, tak ji automaticky nainstalovala?
c) Dalsi asi bude problem, ze na stanici je vzdy prihlasen uzivatel s opravnenim power user, nainstaluje stanice aktualizace i pod power userem? jak to bude s restartem? stanice bezi vetsinou non-stop.
d) vsechny stanice bezi na windows 2000

pokud to ma nejake reseni, tak budu vdecny za kazdou radu,

predem diky

Děkuji touchwoodovi, za převeliké nakopnutí :)...
Všechno funguje apache je pryč, vše jede přes IIS...i WSUS jede bezvadně, ale mám takový mini dotaz :)...asi lamácký, ale určitě mě zase nakopnete někdo :)
Prosím, když mám stanice nakonfigurované, WSUS je detekuje, aktualizuje, vše funguje, ale lze nějak přinutit stanici aby se aktualizovala právě teď? třeba že se tam přihlásím jako administrator (standartní uživatelé jsou power users), nebo nějakým příkazem z cmd...máte ještě nějaké nakopnutí? :)..

Díky moc