Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvýšit hlasitost mikrofonu?

Dobrý den,

koupil jsem si nový mikrofon Behringer C-1u. Jedná se o USB mikrofon. Mikrofon jsem zapojil, nainstaloval ovladače a zkusil s ním něco nahrát. Bohužel výsledná nahrávka byla hrozně moc potichu. V porovnání s mým předchozím mikrofonem až 2x tišší. Zkoušel jsem všechno možné, ale nedaří se mi mikrofon zesílit. Ve Windows mám zvuk na maximum, ale nemám možnost nastavit Microphone Boost - 4nyi2q. V Realtek HD se mi mikrofon ani nezobrazuje, starý jsem tam měl (ten se ale zapojoval přes jack konektor).

Mám originální Windows 7 Professional x64. Základní desku mám MSI Z77A-G43.

Nevíte někdo, jak tento problém odstranit? Zkoušel jsem už snad vše, pořád koukám na stará témata, popřípadě na YouTube, ale nemohu se hnout z místa.

Děkuji za rady.

M.

Jo, az teraz som si vsimol, ze sa jedna o USB mikrofon.
Beriem spat doporucenie.
Obavam sa, ze asi nemas ziadnu moznost ako to zosilit.
Vyskusaj si pozistovat, ci zvukovy cip v tom mikrofone ma funkciu "boost".
Ak by mal, tak je to zalezitost ovladaca a ten ktory pouzivas teraz to jednoducho nema naprogramovane.

Tak si este skontroluj v programe ktorym nahravas, ze co ma v nastaveniach ze z jakeho vstupu nahrava a s jakou urovnou.

V ovl.paneloch si prejdi uplne vsetky nastavenia aj to konfigurovat a aj tie vlastnosti, ci tam neni cokolvek. Aj vsetky mozne podbuttony skontrolovat (jeden prejde na nastavenie tej USB zvukovky v mikrofone)

Skusal si to aj bez tych ASIO ovladacov? Bolo to stejne aj bez nich? (oni nie su totiz nutne)

Ano, zkoušel jsem to i bez nich. Žádná změna. Co se týká proklikání veškeré konfigurace, také beze změny, nikde prostě nic není..

Nahrávám zvuk přes Audacity, mám tam nastaveno, že to má brát mikrofon na max a stejně je nahrávka potichu. Zkoušel jsem zvuk nahrát i pomocí záznamu zvuku ve Win7, ale dopadlo to úplně stejně. Už jsem celkem bezmocný.