Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovany pristup do nastavenia TCP/IP protokolu...

Zdravim na jednom notebooku som potreboval nastavit wifi siet, zadal som SSID, ale potom som sa potreboval dostat do nastavenia tcp/ip pre to wifi pripojenie, len to bolo blokovane nejakym softom ip operator, bolo to v spanielcine, tak som to odinstaloval, dufajuc, ze potom sa tam dostanem, ale samozrejme nic, potrebujem v nom len nastavit pridelovanie ipcky a dnska cez dhcp...to by sa malo dat aj nejak nastavit cez prikazovy riadok, nie?, alebo viete mi poradit, ako spristupnit to nastavenie tcp/ip? dakujem!!! Win XP pro

Nějaké možnosti:
- smaž to připojení a vytvoř si nové
- ve správci zařízení si smaž síťovou kartu a nech ji znovu nadetekovat
- v registrech si najdi parametry té síťové karty a nastav si práva pro zaápis - ten soft zřejmě nastavil práva jen po čtení

místo změny vlastností připojení jen žlutý trouhelník "došlo k neočekávané chybě"
v našem případě byla chyba v nezaregistrovaných knihovnách - přejít do adresáře system32, spustit příkazy:

regsvr32.exe netshell.dll
regsvr32.exe ole32.dll

(dávám to tu jen pro úplnost kdyby se k tomu někdo dohledal, ve tvém případě vypadá že je chyba jinde)