Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová PC sestava

Zdravím lidi.... chtěl bych se zeptat co říkáte na tuto sestavu a jakou z těchto 3 grafických karet byste mi doporučili.... Mimochodem přikládám i procesor který už mám ve stávajícím PC asi 3/4 roku tak doufám že bude stačit.

www.czc.cz

www.alza.cz

A tady ty karty....

www.alza.cz Tuto grafiku má spolužák a prý mu díky ní blbne obraz.... Bude jí posílat zpět aby se na ní podívali ale neví jestli je to jen vadným kusem a nebo je to u tohohle kousku běžnější.
www.alza.cz
www.czc.cz

¨Celé to je nějak podivné Intel Core i5-4690K HR který "máš" se prodává od 2014/5,tak jakých 3/4 roku?
Navíc když tak snad je v nějaké desce i s pamětí tak k čemu novou/é?
(máš vtom chaos, tak to jaksi upřesni, co vlastně máš, co chceš a kolik to má asi stát)

Díky... Jinak myslím že se zdrojem by problém nebyl.... Celou tuhle sestavu má spolužák... ¨rozdíl by byl jen v grafice pokud bych zvolil jinou... ale jinak má naprosto to samé... jen jiný zdroj ale taky 500 W... a vše mu šlape v pohodě. :)