Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kolik toho utáhne 500 W zdroj?

Mám zdroj 500 W EuroCase Partis (český výrobce) ATX-500 JSP

Dále Athlon 64 3500 (s originálním větrákem)
2 GB RAM (4x512 Kingstone HyperX)
2x SATA HDD
1x IDE HDD v šuplíku
CD/DVD mechaniku
grafika MSI GeForce4 MX4000

Otázka zní, můžu si dovolit ještě další HDD?

Oni neklamu, mozno u nich v laboratoriu pri 0°C ten zdroj na 1 sekundu zvladol aj tych 500W :-)
No dobre tak aj 400W utiahne :-) Ja som to netestoval, ale u zdrojov typu eurocase apod. si treba nechat trochu rezervu...

Ten disk tam kludne pripoj, on disk zas az tolko nezozere, mozno 10W.