Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Razer Tiamat 7.1

Zdravím,pořídil jsem sluchátka Razer tiamat 7.1 a při zvuku 7.1 je zvuk jakoby takový tlumený postrádá čistotu, cinkání, výšky atd....
Nevíte čím to je?
Je prostě ten 7.1 zvuk takový?
Děkuji.

loading...

pokial si pozrieš recenzie/napr.engaged.com/,tak skoro všetci sa zhodujú na tom,že kvalita zvuku je na bežných zvukových kartách úbohá,herné surround efekty zvláda dobre,ale kvalita zvuku ako taká je všeobecne považovaná za podpriemernú,zlepší to len velmi kvalitná zvuková karta s podporou 7.1 zvuku,ale aj tak zostáva kvalita zvuku diskutabilná....