Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mobilu

čau poradno,co si myslíte o tomhle? http://www.czc.cz/gigabyte-gsmart-arty-a3-cerna-bi la/158158/produkt?q-c-0-price=r2800-4000&q-categor y-id=aj5gn09h5sinrbmppndart3v65 scháním nějakej slušnej mobil kolem 3-5 tisíce s obrazovkou kolem těch 5 palců a foťěkem co nejlepším,nechci windows,jen android,iphone nechci a na samsunga je to asi málo,jsem středoškolák

Připlať si a kup Redmi 1s, mám kolem sebe několik lidí, kteří ho mají a jak výbavou, tak zpracováním a výdrží jsou na perfektní úrovni. Sám mám jiné Xiaomi, ale podívej se na jakýkoliv mobil od Xiaomi na nějakém webu, nebo na videorecenze a všude jsou ohlasy a recenze kladné.