Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dva IPhone

Zdravím,
Máma má dva iphony a nějak nastavila, že když ji někdo volá na jeden, tak vyzváni i ten druhy:-D nevíte někdo jak to zrušit? Díky

tak ať s jedním šlahne o zem a bude... ]:)

technicky NENÍ MOŽNÉ, aby běžný hovor vyzváněl na dvou telefonech, pokud tak není nastavena ústředna. Takže se ptám: je to pro běžné hovory, nebo nějaký virtuální telefon typu Skype, Viber a podobné máčky?