Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenabehne os windows 7

Dobry den,
mam taky problem s pc.. vcera vypadla elektrika a od vtedy ked zapnem pc nenabehne windows.. pise starting windows s logom windowsu a to je vsetko .To tam bude aj cely den. Uz sa mi to stalo viac x... ale vzdy sa mi podarilo ho rozbehat. teraz sa mi to nedari.. Neviete co to moze byt za problem ?

deska nemá nafouklé kondy, není ze začátku století?
nový zdroj není od prašivé značky a nenapájí 200W grafiku?
od zapnutí se neobjevuje vůbec nic jen černá obrazovka? ani výpis hw, logo, bios?
nic po zapnutí nepípne, disk se nechvěje, chladič procesoru je úplně studený?
nesvítí myš, klávesnice, neotvírá se dvd, větráky stojí?

kondenzatory vyzeraju byt ok. Zdroj je ok. Ked zapnem pc normalka az nato ze ked startuje windows sa to sekne .. pri starting windows a uz sa nic nedeje. po zapnuti nic nepipne disk sa nechveje, chladic ok. obcas sa stane, ze nejde klavesnica ked zapnem pc medzi pokusmy o opravu..mechanika sa otvara vzdy ..vetraky idu.

Ak sa dostane PC po logo Windows, nabútuj PC z externého média inštalačkou OS W7:
1./oprav skrížené clustre na hdd, chkdsk c: /x /f /r /v /b
2./oprav zavádzací sektor na MBR,
3./oprav alokačnú tabuľku NTFS programov MFT.

Hľadaj na Internete pod "repair..."

Až sa vec nepodarí, následne skontroluj vady na HW.