Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem inkoust do PIXMA IP4200

Dochází mi náplně v tiskárně CANON PIXMA IP4200, v TS Bohemia jsem objevil náplně za 1/3 cenu (106,- Kč), asi recyk. Nemáte někdo zkušenbosti, jestli to není nějaký šmejd? Vždyť to vyjde levněji než refil!
Dík za názory.

Já jsem si koupil ke své iP5000 200ml lahvičky inkoustu ze Softcomu jedna stojí myslím že 400kč a je to aspon na 8 naplnění (nevím přesně kolik se toho tam vleze) a plním si to sám, kvalita tisku si myslím že je dobrá, žádné viditelné zhoršení oproti originálním náplním jsem nezpozoroval takže to klidně kup.

Tak tak, ebay.de to jisti. Tisknou slusne a stejne tak jednou za mesic potiskuju devedecko nebo tak, tak se zaschnuti nebojim. Originaly taky nemusej bejt zadna vyhra, v Epsonce mi zaschly originaly za par mesicu.

Neco jako tohle:
http://cgi.ebay.de/20x-Tinte-Canon-PIXMA-iP-4200-52 00-IP4200-MP-500-800_W0QQitemZ190076433465QQihZ009Q QcategoryZ78838QQrdZ1QQcmdZViewItem

Ovsem pisou tam, ze je zapotrebi nechat si cip z puvodni patrony - mozna v tom je ten vtip.

Přesně tak. Už jsem viděl hodně zákazníků, kteří za hlavu (potažmo za celou tiskárnu - nevyplatí se investovat do nové hlavy) smekli. Když se tiskne (všema barvama!) alespoň jednou za čtrnáct dní, lze ještě neoriginály jakž takž připustit. Do měsíce zaschnou všechny náhražky. Originál tiskne i po půl roce.