Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobíjení Samsung Galaxy S3

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by mi někdo dokázal poradit s problémem při dobíjení telefonu Samsung Galaxy S3. Při zapojení telefonu k nabíječce telefon někdy vůbec nereaguje, občas jen problikne a zase zhasne. Někdy se mi však podaří, že se nabíječka chytne a chvíli zase plynule dobíjí, baterka však nikdy nedosáhne dobití na 100% a trvá to věky. Moje otázka tedy zní, jedná se o slabou baterii, kterou je třeba vyměnit a nebo je problém v kontaktu telefonu a nabíječky? Nevím totiž zda by se poškozená/slabá baterie projevovala tímto způsobem. Moc děkuji za jakékoliv rady.

Super, mockrát děkuji. Dostala jsem právě radu, že je u těchto telefonů také třeba baterii čas od času měnit. Mám v telefonu stále baterii originální a telefon je již starý dva roky. Přišlo mi, ale právě zvláštní že by telefon ani nereagoval na připojení nabíječky. Ještě jednou moc děkuji. :)

Ne,nez se budes poustet do zbytecnych akci,tak tel. zkus nabit s jinou nabijeckou.Pokud bude kontakt porad haprovat a nekdy se chytne,nebo nechytne,tak je to kontaktem.Ale kazdopadne pokud ti to chytne a stejne nedosahnes 100 pr. nabiti,tak muze byt problem i v baterii.Nebo v kontaktu na kabelu.Nedelej ukvapene zavery.

žádne ukvapené závery

vec se má tak, že nápad používat pro nabíjení ultra jemňoučké drátky na mikro USB konektoru nebyl dobrý nápad, to stačí trochu znečištení, trochu se to pak hreje, nataví se plast, zmení se geometrie uložení drátku v plastu, kontakt rázem už není napružený, hreje to tím pádem víc a zakrátko se telefon odmíta nabíjet

závada se objevuje v obrovském počtu na mnoha telefonech, je to typická závada, je to konštrukční nedodelek, konštrukční chyba nebo možná zámer, ono povestné kurvítko

... :puff: