Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouzení sestavy herní PC do 35 000 kč

Ahoj,
různě jsem všude možně sbíral informace, nakonec jsem se rozhodl sestavit si PC sám.

toto: http://www.czc.cz/3aujf2em8ujshapnkq95ke8rf1/sezna m je můj návrh.

Vás bych chtěl poprosit, zda byste mi to mohli zhodnotit, zda nějaká součást do sestavy nesedí, či zda by se hodila jiná, nebo vůbec zda je něco špatně.

Můj cíl s touto sestavou je jednoznačný, chci si zahrát všechny dnešní hry plynule na ultra detaily, a pokud možno, aby mi sestava vydržela na vysoké úrovni min. ještě dva roky, než budu muset sáhnout k upgradu.

Na PC budu také pracovat s virtuálním prostředím VMware, HyperV atd...Najednou pracuji až se 4 stroji najednou (virtuálně) proto potřebuji i hrubý výpočetní výkon.

Se sestavováním PCček mám nulovou zkušenost.

Díky za každou radu či připomínku.

Díky moc že sis udělal čas, ok takže monitor IPS, jsou ty IPS dost lepší a co doba odezvy není 4ms na hraní už moc? nemáš jiné zkušenosti? A RAMky tyto, jsou v něčem lepší než ty mnou vybrané? Jestli bych tě mohl poprosit stručně, ať pro příště vím. dik

Díky za reakci na můj topic. Můžu se zeptat v čem je ten chladič lepší? Máš nějaké zkušenosti? nebo jsem nějaké hodnoty nepostřehnul?
Co ten wifi adaptér? Doporuč něco lepšího v nějaké přijatelné ceně, pokud můžeš a máš čas, budu jedině rád, tak stejně monitor, pokud by se našlo něco lepšího v podobné cenové hladině...
Windows 8 si nechám ;)

Díky všem zúčastněným za rady, seznam jsem už trochu podle vaši připomínek poupravil. Monitor stále nevím, pokud bych měl koupit lepší dostal bych se s cenou o několik tisíc nahoru což si dovolit už nemůžu, ale uvidím ještě popřemýšlím. Kdybyste ještě cokoliv měli napište rád si poslechnu další názory :)

Sorry trochu jsem se v té hromadě příspěvků ztratil, každou korunu určitě nehoním, když budu chtít můžu kdykoliv rozpočet navýšit, ale udal jsem si nějaký strop přes který bych jít nechtěl, což neznamená, že honím každou korunu.

Procesor Xeon nechci, nač namáhat grafiku kvůli každé pitomosti, když se o to může postarat integrované grafické jádro i7čky, chápu že budete asi nesouhlasit, a respektuju to, ale tohle je můj osobní názor za kterým si stojím, takže si radši těch 1500kč přidám za i7čku.

Nu je vidět, že tomu opravdu, ale opravdu rozumíš.
Ono totiž pokud je dedikovaná vložená do slotu, tak je IGP - integrovaná jaksi vypnutá a nice jaksi nepřepíná, alespoň ne tak jako u noťasu.
Takže ti je IGP prd platné, navíc každá dedikovaná se bez zátěže podtaktovává, takže jsi zase vedle s tou "námahou".