Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatně vypálené CD - rádio ho nepojme

Ahoj. Vypálil jsem si pát písniček na cesty do auta, ale když CD vložím do rádia v autě, rádio ho nedokáže najít. Myslím si že to je tím, že jsem při vypalávoání zaškrtl možnost, aby se CD chovalo jako USB (kdykoliv odebrat a přidat soubory). Nebo ne? A pokud ano, jak mohu CD zpětně uzamknout? Díky

Je tu několik nejasností. Je CD vypáleno jako CD ne mp3 ? Možnost přidávat audio na CD není. Zřejmě je vypáleno jako datové mp3 a neuzavřené. Rádio nemusí podporovat mp3.Vypálené cedo je třeba finalizovat - uzavřít.

Po reinstalaci windows jsem byl nějak línej stahovat program, proto jsem to vypálil tím způsobem že do PC jsem vložil CD, vyskočial tabulka a já dal možnost vypálit. A tam se mě to zeptalo jestli chci CD používat jako USB a nebo ho uzavřít. A já dal USB. Což si myslíš že je problém. Takže bude nejlepší stáhnout vypalovací program a udělat to přes něj tak že vytvořím Audio CD a pak CD uzavřu?