Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dá se sehnat PC sestava do 12 000, aby se daly hrát i nejnovější hry?

Ahoj. Vím, že podobné otázky tady míváte asi často, ale uvažoval jsem mezi koupi PS4 a nového PC. Jelikož vlastním PS3, tak jsem se rozhodl pro PC. Otázka je tedy jasná - dá se sehnat PC sestava do 12 000, aby se daly hrát i nejnovější hry? Jeden PC de facto mám, takže by teoreticky stačilo dokoupit grafickou kartu a procesor. Omlouvám se, že jsem ukradl Váš čas a děkuji za případné odpovědi.

Řeknu Vám to takhle, protože v tom se moc nevyznám. Stávající PC je spíše na internet a podobně. Jsem rád, že se mi tam rozjede Football Manager a třeba Warcraft. Takže bych spíš potřeboval nějaký tip, nebo poradit. http://procesory.heureka.cz/amd-fx-series-x6-fx-63 00/ . Koukal jsem třeba tady na ten procesor a co si o něm myslíte? A třeba tady grafická karta. http://graficke-karty.heureka.cz/msi-r9-270-gaming -2g/recenze/#section . Přímo v recenzích psali, že je výkonná i v roce 2014, ale víc bych potřeboval poradit od odborníků.

Mechanika je za pár stovek. Spíš ale, jestli se mu vyplatí skládat pc za takovéto peníze, vzhledem k tomu, že konečný počítač bude mít životnost na hraní alespoň 3x kratší, než zmiňovaná PS4. Já bych si teda PS nekupoval, ale s ohledem na finanční možnosti je to rozhodně výhodnější volba.