Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací WIN7

Ahoj,
tak další problém...
Mám 32 bit win7 a chci nainstalovat 64bit. Vše mám na dvd v mechanice, ale nedaří se mi tu instalaci spustit přes boot menu, prostě nevím jak na to. Tuším, že v BIOSu bych měl nastavit jako primární pro bootování dvd mechaniku, ale do biosu taky nejsem schopen se dostat, jelikož je tam heslo, o kterém nic nevím a dal ho tam nejspíš programátor, který počítač stavěl a uváděl k provozu, ale s tím přeinstalaci na 64bitový win nechci řešit... Co tedy dělat?

V bootmenu heslo mozno nebude, ale zavisi od BIOSu.

nevím jak na to

zmacknes klavesu pre bootmenu a ne klavesu pre setup.

P.S: ked uplne vycistis disk (=zmazes MBR) tak nabehne instalacne DVD samo, ak neni v BIOSe DVDROM uplne deaktivovana z boot order.

Do boot menu se dostanu bez hesla, ale když dám bootování z cdrom, tak se nestane nic, jen se spustí win a dostanu se na plochu.. WIN 7 64 bit mám přiznávám se v zkopírovaný na dvd z originálu, jelikož jsem dvd nedostal, ale pouze licenční kód, takže jsem si sehnal kopii. Mohlo by to být tím, že na DVD je něco špatně a nebo to někdo špatně okopíroval z toho origo disku??