Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 8.1 problém se spouštěním prohlížeče

Zdravím, potřeboval bych radu, koupil jsem si nový PC s předinstalovanými windows 8.1 a cca po 2 dnech kdy jsem pouze instalval uživatelské programy mi "blbne" spouštění všech aplikací, hlavně chrome prohlížeč.
Problém spočívá v tom, že ho zapnu ( nebo i jakoukoliv jinou aplikaci), ale nezobrazí se mi nic kromě prázdného okna. Navíc, pokud chci chrome ukončit tak to vůbec nejde, čili jedině přes správce souborů a ten když chci zapnout tak mi to hodí tenhle eror:

c:\Windows\system32\taskmgr.exe

chyba systému souborů (-1073741502)

absolutně tento systém neznám a s podobným problémem jsem se ještě nesetkal, zkoušel jsem do cmd psát příkazy typu chkdsk /scan , c: /c /f apod, ale žádné chybné "sektory" mi to nenašlo..
stává se to už pravidelně po každém restartu PC mám " jeden pokus" na zapnutí chrome a pokud ho vypnu (odkřížkuju) tak už ho znovu nezapnu. Co jsem tak koukal do správce souborů tak se občas povedlo když jsem ukončil chrome v procesech tak občas naskočil ale s novým oknem se zase "odpojil" a ve správci souborů se ve sledování sítě nic neodehrávalo přestože vím, že internet mi šel na 100%ˇz vedlejšího PC.

prosím o radu a pokud se někdo s tímto problémem už setkal tak bych byl vděčný za řešení.

C:\Windows\system32>sfc /scannow

Beginning system scan. This process will take some time.

Beginning verification phase of system scan.
Verification 100% complete.

Windows Resource Protection did not find any integrity violations.

C:\Windows\system32>

tohle mi to vypsalo,nějaká další nápad ? problém pořád přetrvává a navíc, jsem zapmněl zmínit že pokud třeba hraju a poslouchám songy na YT , potom začnu volat na skype a songy pauznu, zmizí mi možnost ovládat hlasitost a celkově jakékoliv nastavení zvuku, přes gui se k tomu nelze dostat a vyřešit se to dalo zatím jen restartem... úroveň hlasitosti zustane do vypnutí
PC na úrovni v jaké jsem nechal hrát songy na YT..

Apropó, pre OS W8xx

1./do CMD.exe sa zadá príkaz:
chkdks /x /spotfix (marginálne, si nevšímaj)

nasleduje reštart PC

Velice dôležité:

Stiahni si Firefox, odkaz dole:

2./Odinštaluj upatleného, usmoleného chromajzla, tj.zmrda...

IE vyblokuj, "do nemoty".

Pokračuj:

3./Nainštaluj geniálneho, bezproblémového: Firefoxíka:

channel