Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grand AV USB 2.0

Ahoj všichni dobří lidé,
zakoupila jsem za nemalý peníz převodník AV-USB a přiložený software nekomunikuje s windows. Mám nějakou naději že seženu jiný nebo mám tu věcičku vrátit ?

Ahoj dobrá ženo,
zkus nám prozradit, o jaký se přesně jedná model toho převodníku, s jakou konkrétní verzí Windows nekomunikuje a jak se jmenuje ten přiložený software (že by Ulead Videostudio 6.0)? A co znamená, že nekomunikuje? Hlásí nějakou chybu? Nejde nainstalovat? Nebo si obsluha nepřečetla návod?

Je to tento? http://notebook.cz/__/,aktuality,prisl,2003,grand_a v_usb.html
V článku se píše: "Podporovány jsou operační systémy Win98SE/Me/2000/XP."

Máš v počítači USB port verze 2.0? A nainstalované DirectX 8.1 nebo novější?

to instalační cd udělalo z winmediaplayeru real player

tak toto by sa Billymu vonkoncom nepacilo :-D, nezmenila sa nahodou len asociacia suborov z mediaplayeru na realplayer? to ako myslite ze "predelalo"? kliknete na mediaplayer a spusti sa realplayer? :-?

asi to budu muset svěřit nějakému odborníkovi

asi jo :))