Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trvale snížený jas displaye notebooku

Prosím všechny o pomoc. Poté, co jsem dnes zapnula svůj notebook se chová obrazovka jako když není pc v zásuvce a jede tedy jen na baterii.Takze musim na obrazovku m6ourat, jak je matn8. A to přesto, že kontrolka ukazuje režim HIGH PERFORMANCE. Mám půl roku starý ASUS. Přivítám jakoukoli radu, protože píšu odbornou práci do školy a na obrazovce musím být téměř nalepená. Děkuju Adéla

Změna nadpisu, původně POMOC:notebook-obrazovka. Tazatelé, mějte trochu soudnosti! (anarchist)

... este nieco: niektore notebooky maju automaticke nastavovanie jasu displaya podla jasu okolia, na to aby vedeli aky je jas okolia musia mat malicke okienko (par mm) niekde okoli displaya, tak sa uisti ze to nemas zakryte nejakymi papiermi. Tato funkcionalita sa da nastavovat aj v BIOSe na niektorych NB.