Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tiskárna na doma

Ahoj,

vím že se to tu stále opakuje, ale zeptám se.

Tiskárna mi odešla do věčných lovišť. A teď jakou.

Takže mi stačí černobílá, připojení USB, formát A4, duplex může být, ale netrvám na něm.
Nechci multifunkci, wifi, kopírku, skener, fax, potisk CD/DVD.
Fotky tisknout nebudu, obrázky taky, max. velmi jednoduchá černobílá grafika.
Tiskové náklady co nejnižší i za cenu dražší tiskárny.

Díky za tipy

- Pro nēkoho blbost, pro nēkoho ne, osobnē tisknu pres wifi, jelikoz pripojení pres 20M metroví lan je pro me nepraktické.
- Z 80% mám udelanou bezdrátovou sít' jak u Tv, tak time capsule, tiskárna, etc. jediné zarízení pres RJ mám pc.
- Kdybych mēl vse zapojit pres LAN, to bych potreboval switch :-D

Tak objem tisku cca. 100 stran za měsíc.
A cenový strop tak do 4 000 Kč. Ale popravdě nevím jestl to stačí. Nemám v tom vůbec přehled. Ale kdyby byla levnější tak bych se nezlobil.:-)
A to připojení, k počítači bude připojená přes USB. No a kdyby šla připojit přes RJ45 byl by to do budoucna bonus, ale rozhodně na tom netrvám. Jde o to jestli až to využiju, jestli ta tiskárna už nebude po smrti a já si nekoupím novou.
A co se týče rychlosti, tak to mě vůbec netrápí. Klidně si na tisk počkám. Jestli to první stranu vytiskne o něco pomaleji a za minutu o pár stránek méně mě vůbec netrápí.