Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní počítač

Dobrý den, mohli byste mi poradit s výběrem počítače? Chtěl bych co nejlepší za 10000 kč. Využíván bude zejména na hraní náročnějších her. Třeba jestli byste mi ho mohli sestavit. Monitor mám. A systém nejlépe Win 8.1 nebo 8. Děkuji

- Osobnē konslolu nevlastním, ale bazarovky, hry z druhé ruky nebo jak to napsat, stojí az mnohonásobnē méne.
- Takle co, nejsu podpúrce ilegálního kids stahováni. (Vzdy to odnesou chudáci rodiče)
Tazatel se chce ozrat za korunu, at jde spís na kutil poradna...
PS: Pritom mám rád hry typu WoW (CoCoChanell moje ID) a masive multy player hry, ale nemám moc času ani vēk, co ze mē nedēlá moc aktivního a zkiseného hráče :)