Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D MARK

Poradi mí prosím vás jak si stáhnout 3D MARK? Jak jsem stahovál asi 3hod.pak se ukázala tabulka spustit jak jsem na to klyknul tak se to stratilo opakovál jsem to 2 a nic.Co dělám špatně?

tak teraz mi nie je jasne, ci ste ten program stiahli:

Jak jsem stahovál asi 3hod

alebo nie. ak nie, vyssie uz bol postnuty jeden link.

v com ste to stahovali? predpokladam v IE a ten vam na konci ponukol tu "tabulku" na spustenie programu. Kam ste to stahovali? Chodte do zlozky, kde sa to stahovalo a skuste dvojklikom spustit tam.

Ach jaj to mate tym ze pouzivate vsetci dementny IE. Ked to zacne stahovat tak nezvol aby sa to hned po stiahnuti spustilo, ale nech sa to ulozi a vyber si kam sa to ma ulozit.
Alebo chod na 3dmark06 a najdi si nejaku download liniku kde sa da kliknut pravym a ze "ulozit ako".

Inac aku mas vobec graficku kartu ?! Najnovsi 3d mark tusim nespustis na grafike ktora nema hardwarovu podporu DX9, ked mas starsiu grafiku tak na tej futurmark stranke si vlavo vyber starsi 3D Mark.

P.S. mozno ze ti to ostalo na disku v temp adresari, klikni si pravym na C:\ alebo na akom disku mas windows, daj si vyhladat subor a daj hladaj toto (nazov suboru):
3dmark*.*

Az ti to najde nejaky priblizne 500MB velky .exe subor (nazov bude zaciunat na 3dmark) tak to je ten co si stiahol.