Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2x Windows v PC - jak se zbavit Windows 7?

Mam takový problém, Na PC sem dříve měl Windows XP, ale po té sem si chtěl nainstalovat W7. instaloval jsem staženou verzi, instalace probírala v poho, když instalace byla hotová tak se PC restartoval a pořát se vypínal a zapínal, tak sem si sehnal DVD Win.8, nainstaloval a PC šel, ale problém je v tom že když spustím PC tak se mi objeví nabídka jestli chci W8 nebo W7. Ty 7čky jsou na druhém disku, a nevím jak je odinstalovat, ani formátovat disk nejde.
Poradíte někdo jak odinstalovat ty W7? Díky :-)
Změna kategorie, původně: Software
Změna předmětu, původně: Problémy s windows (karel)

Odignoroval si uvodnu staranku zadavania dotazu:
Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu

Zisti si presne aky OS (verziu Windows) dane PC podporuje.
Ked je to notebook (mohol si napisat), tak na stranke vyrobcu notebooku.
Ked je to stolne PC (mohol si napisat), tak na stranke vyrobcu zakladnej dosky.

Neinstaluj OS, ktory nepodporuje Tvoj HW (hardver, zelezo, pocitac).

P.S. neverim, ze mas krabicove verzie (OEM su neprenosne) na Win7 aj na Win8.
Instaluj ten OS, ktory podporuje Tvoje PC a na ktore mas licenciu.