Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s tabletem

Dobrý den. Koupil jsem si před rokem tablet. Asi po půl roce sem ho dal do skříně a nepoužíval.

Včera jsem ho chtěl prodat, ale nebyla u toho záhadně nabíječka..
Zkusil jsem tablet nabít nabíječkou, kterou používám skoro na vše (Má přepínání na V a různé konektory)
Když jsem to nabíjel tak tablet šel v pohodě a nabíjel se.., ale nabíječka umožňovala pouze 12V 6V 4.2V a 3V tak jsem nastavil 6V, ale tablet má nabíječku na 5V..nicméně..nabíjel se a po chvilce se vypnul a teď ho nemohu zapnout...
Není možné, že by se "spálil" nebo tak? Děkuji :)

Zkus změřit multimetrem skutečné napětí na nabíječce.
Mám taky tuhle přepínatelnou nabíječku a ta dává místo 6V třeba 9V.
Takže vždycky když jsem připojoval přístroje citlivé na přepětí, dal jsem místo 5V 4,5 nebo 3.

Jednou jsem měl čínský tablet s prasklou dotykovkou a místo 5V jsem nastavil napětí na 12V a tablet se nespálil jenom se vypnul, ale po nastavení na správné napětí zase fungoval.