Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní comp

Dobr den, potřeboval bych poradit s výběrem nejvýkonnějšího stolního počítače do 80000. Jsem hodně bohatý a fakt muluju počítačové hry :). Díky

Máš ale lepší si zajít třeba do CZC s rodiči a prodavači se ti určitě budou věnovat natolik že ti pomůžou vybrat to nejlepší (od toho tam jsou A PLACENÍ!!!) a pak ti to i sestaví. Prostě: "Dobrý den chtěl bych pomoct sestavit herní počítač do 80 000,-Kč mohl by jste mi s tím pomoct?" a jde to ;) :D :)