Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s účtem

Dobry den,

Mam problem s tatovym tabletem a mobilem. On na tok dokaze maximalne zapnout internet a to je vse...

No a ja sem mu tam dal jeho email a nevim proc ale proste na ten jeho mobil a tablet porad chodi upozorneni z meho uctu (Facebook Google+) A me uz to pekne stve nechapu proc... Pravdepodobne jsem dal na jeho tablet nejdriv svuj email ale ten mi nejde jaksi odstranit. A ted uz se to dostalo i na jeho mobil... Nevite jak se toho zbavit? Uz me to pekne stve dokonce mu tam chodi i moje fotky ktery jen tak vyfotim

Některé aplikace, například Lidé, GMA
il, a kalendář, můžete synchronizovat data z
více účtů.
Ostatní synchronizaci dat pouze z prvního účtu Google,
přihlaste se na tabletu, nebo
Účet spojený výslovně s tím
aplikace.
Pro některé aplikace, například Lidé nebo Kalendáře, všechny změny, které provedete
v tabletu jsou synchronizované kopie na internetu. Ostatní
Aplikace kopírovat informace pouze z účtu na internetu;
Informace o tabletu nemůže být
přímo změnit, musíte změnit
informace uložené v internetovém účtu.
Klepněte na tlačítko
APPS
>
Nastavení
>
[Účet]
řídit synchronizaci na jednotlivých
účty.
Některé aplikace, jako je Gmail a Kalendář, mají další
Nastavení synchronizace. Otevřete aplikaci a klepněte na
Menu
Tlačítko
(tři tečky) a potom klepněte na položku
Nastavení
.
Více účtů Google
Máte-li více účtů Google, jako jsou samostatné účty za osobní
a obchodní kontakty, můžete přistupovat a synchonize je od
Účty sekci Nastavení. Klepněte na tlačítko
APPS