Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co koupit jako první

dobrý den, chci se zeptat co koupit jako první za 1500 kč neco lepšího protože už nerozjedu fifu 15 tak sem se rozhod že trošku zainvestuju jenže nemám z čeho tak se chci zeptat co mám lepšího koupit za 1500 aby mi šla fifa 15 bez lagu

CPU: pentinum Dual-Core CPU E5200GHz
Ram: 4GB
Grafika: AMD Radeon HD 5500 Series
zakladní deska: Gigabyte GA-EP31-DS3L v1
OS: Win7 Ultimate 64Bit

Tak to musíš ještě něco pošetřit.
- za 1500,- žádná rozumná grafika není
- paměti máš ještě DDR2, zvýšení kapacity se nevyplatí
- quad core CPU s775 se dá sehnat jen bazarový za většinou nesmyslnou cenu
V podstatě potřebuješ vyměnit vše, přičemž to můžeš realizovat ve dvou etapách (pořadí lze prohodit)
1. Základní deska + CPU + RAM
2. Grafická karta
Také možná budeš potřebovat lepší zdroj (neuvádíš co máš teď).