Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem POMOC !! Při výběru telefonu

Ahoj vybírám si telefon do 5500 kč který by zvládl hry , měl dobrá fotoaparát , větší displej a androida .
Ale je tu problém , mám vybraný telefon LG L90 který má android 4.4.2 a u této verze nejdou přesouvat žedné aplikace , mapy atd na SD a telefon má jen 3,7 gb paměti a na mou 16gb kartu si můžu dát jen filmy a písničky :D
Chtěl bych poradit jiný tel s podobným nebo lepší výkonem a možností si libovolně jakékoliv aplikace přesunout na SD díky :)

Pokud je Tvou prioritou, aby smarphone zastával funkci spolehlivé přenosné herní konzole,
pak je logické, že by se mělo jednat o nejvýkonnější mobily.

Takový je možné dnes sehnat už od cca 10 000 Kč.

Článek pro takové, jako jsi Ty je na novinkách:

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/testy/348255-n ejlepsi-smartphony-na-trhu.html

Je ovšem nutné přehlédnout první lživou informaci o iPhone, který reálně nabízí výkon ve
tvé cenové relaci, ale jeho cenovka začíná rovnou od 20 000 Kč.

Nekompetentnost je běžná záležitost i na nejvyšších ministerských postech.
U Tebe, ale oceňuji, že se ptáš, na rozdíl od těch, kteří jsou na důležitých pozicích
a "rozhodují".;-)

Proč tam píšou že nemá českou lokalizaci?

V mých silách, možnostech ani ambicích není opravovat všechny lživé dezinformace.

Článek jsem se sebezapřením doporučil, protože kopíruje systém uvažování majority.
Navíc s většinou výroků v něm obsažených se dá i víceméně souhlasit.

Co se týče české lokalizace, to je to nejmenší co mě kdy zajímá.
Na mém současném smartphone stejně češtinu nemám, protože snižuje stabilitu systému.

Bud si sezenes nejaky foun se starym Androidem 4.2 nebo v pripade Androidu 4.4 mas smulu, to ze nejdou aplikace na kartu je vlastnost Androidu nikoli daneho telefonu. Lepe receno aplikace muze ukladat data do externiho uloziste (na SD-kartu), ale jen do sve slozky, je problem autora aplikace, ze to neumoznuje. Resenim je samozrejme root a "oprava" prislusnych opravneni, nicmene nektere vychytrale servisy pak na zakaznika zkouseji neplatnost zaruky, je na tobe se rozhodnout.