Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mobilu

Ahoj, vybírám mobil do takových 12500 Kč, zaujal mě Sony Xperia Z2, ale Xperia Z1 je levnější, ale má CPU Snapdragon 800 a Z2 801, myslíte že to je zanedbatelný? GPU mají oba stejný. Taky se mi líbí LG G3, má krásnej design, ale u Xperíí se mi zase líbí ta prachu a voděodolnost. A nevim jestli počkat na nový Nexus 6, který prý bude mít fáákt pěkný HW, ale ten už bude nejspíě pěkně nad limit. Popřípadě můžete napsat svůj názor a doporučit nějaký mobil, ale prosím Vás žádný ZOPO a Samsung. A mobil by se totiž kupoval bez DPH, proto Z2, ikdyž stojí u dobrého prodejce nad 13500. Díky moc.

Co jsem slysel o Xperia Z1, tak jeste mela hodne much, protoze Sony predtim mela hrozne hardwarove spatny telefony, lepsi je snad pozdeji vydana Xperia Z1 compact, ktera ma ale pouze 4,3" displej, coz ti asi sedet nebude. Xperia Z2 vypada jako velmi pekny smartphone, ale uzivatele si pomerne hodne stezuji na prehrivani. Nexus 5 se 16GB pameti bez moznosti rozsireni SD-kartou je opravdu malo, to staci jen velmi skromnym uzivatelum. Vychazi mi z toho bud jednoznacne LG G3 (osobne bych nebral, protoze je to uz hodne velke padlo) nebo pockat na Xperie Z3 a Z3 compact. Druha jmenovana je mym favoritem, pokud teda neco Sony zase nepodelaji a bude to opravdu takove jak je zatim inzerovano, nicmene to je nad financni limit. Jeste je tu moznost onoho Xiaomi Mi4, ale tam je treba cekat do zimy na evropskou verzi s LTE, ktera snad bude a potom je tu Huawei Asend P7, ten je nejlevnejsi, ale trpi klasickou vadou Huawei, ze stale jeste nevydali stabilni ovladace na procesor a take si uzivatele stezuji na nazloutly displej.

No supr :-D diky za rozepsani, no to Compact je prave ze maly, takze bych chtel vetsi. Snad nikdo koho znam nema takovhle model, tak jsem se chtel zeptat. To G3 je vetsi no, oproti mymu Galaxy S Advance by to byl peknej skok, ale 4" jsou podle meho maly. U ty Z2 bych ho treba mohl strcit do studeny vody a schladit ho :-D vubec nevim, nejspis fakt pujdu do ty Z2, co jsem videl patametry, tak od Z3 by se nejak extra HW lisit nemel.

Jinak jsem zjistil, ze Xperia Z3 compact a Xperia Z3 maji nanoSIM, pro me trochu problem. Osobne vybiram neco taky a asi se nakonec rozhodnu pro jednoho z trojice Xperia Z2, Z1 compact a Huawei Ascend P7. Chci smartphone s LTE, chci tam slot na SD kartu a tech 5" je asi maximum co se tyce velikosti, zadny dalsi foun, ktery by splnoval nevidim a neni snad uz nic ohlaseno, ze by melo letos vyjit a novinky co budou pristi rok tradicne v unoru, budou k dostani za premiove ceny v kvetnu a nez se slevni na trochu rozumne ceny uplyne rok, na to nema cenu cekat. ;-)