Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soft na mereni teploty procesoru

Jakej pouzivate soft na monitoring teplot v PC ?

Me utilitka vyrobce desky MSI nevyhovuje a Speedfan mi nameri -39 stupnu Celsia na procesoru, coz je super, ale nejak mu neverim. :-D Chtel bych teda zkusit jeste nejaky dalsi soft, tak poradte jaky je dobry, dik.

urcite je nejaky 100% funkcni na CD dodanem s deskou. Treba u Gigabytek byva standardne EasyTune, jde i stahnout. Kazdopadne jsem ho jen vyzkousel a vypnul, protoze tak nenazranou potvoru co se vykonu tyce jsem jeste nevidel.