Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proces android.process.media byl bohužel ukončen

Zdravím,
mám problém s výše uvedenou chybovou hláškou, která vyskočí, když se pokusím na mém Xiaomi Mi3w něco stáhnout, avšak pouze na jedné konkrétní síti. Dělá mi to skutečně jen na jedno síti a to je ta internátní. Ve škole, doma i kdekoliv jinde je vše v pohodě, ale tady mi to hází tuhle hlášku pořád dokola při pokusech o jakékoliv stažení čehokoliv.
Díky moc

internátni a školské síte jsou dnes už uspúsobené pro prežití v tech nejtvrdších podmínkach, stovky nebo i tisíce ignorantú a chronických stahovačú porna, warezu, počítačových virú

platí tam prísne restrikce a prípadne se uplatňují i seznamy zakázaných lokalit

tak si zvykej

... :puff:

To je blbost, taky se mi to stalo a co sem dělal, při prohlížení ppt dokumentu jsem měl doe reklamu, tak jsem zkoušel odinstalovat office suite a dát tam jiné office, pak mi to začalo dělat, mám android 4.3 Lenovi - tedy Xiaomi
Data likvidovat nechci, ale chci řešení.
Slovo tak si zvykej, za to bych toho zmetka co to napsal vykoupal v močce.