Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr klávesnice, myši a sluchátek

Přišel čas obměnit svou klávesnici a myš, obě by měly být herní (kabel), žádné kancelářské, ale bez posraných LEDek, které mi svítí do očí. Zkoušel jsem hledat a celkem se mi líbí (u myší) značka Tesoro, konkrétně Tesoro Shrike H2L. Přemýšlel jsem ještě nad Razer, dělá celkem hezké myši. Zde se mi líbí Razer DeathAdder.

U klávesnic se mi líbí Razer BlackWidow.

Na sluchátka jsem se vůbec nedíval, protože s tim nemám vůbec žádný zkušenosti, takže se plně oddávám vaším radám, díky.

Strop pro myš by se měl pohybovat okolo 1,5k, na klávesnici ~2k a u sluchátek to nechám na vás, protože nevím, v jakém rozmezí se pohybujou už ty kvalitnější (berte ohled na to, že mám integrovanou zvukovou kartu (MSI Z77A-G43 Gaming)).

Díky.

cau hele co se tyce klavesnice tak hodne spokojeny jsem byl od logitechu s G radama ale ted mam razer blackwidow a bez problemu co se tyce mysi tak moje jasna volba vzdy byla razer Imperator ta mys je naprosto dokonala neco si o ni precti nema chybu ten snimac je pecka.a sluchatka mam creative sigma 3D nejak tak se to pise taky bezva jako nahradni mam creative fatality a jsou taky dobre i kdyz ty sigmy v fps hraj jsou lepsi co se tyce zvuku kroku nebo identifikace strelby kde se strili tak tohle je jen ciste muj nazor nikomu ho nevnucuji.jen uz jsem toho dost vyzkousel a tohle je pro me to top.mej se